Start Klubu Biznesu Concordii

Przy klubie piłkarskim MKS Concordia Murowana Goślina został powołany do życia projekt, który w Polsce cieszy się już ogromną popularnością. Mowa o Klubie Biznesu, którego celem jest wsparcie klubu sportowego oraz pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności.

W rok 2023 klub MKS Concordia Murowana Goślina wchodzi z nowym ale dobrze wszystkim znanym projektem. Celem projektu jest połączenie ze sobą dwóch światów – sportu i biznesu. Głównym celem Klubu Biznesu jest zrzeszenie przedsiębiorców oraz umożliwienie im nawiązania między sobą kontaktów biznesowych .Projekt będzie stanowił swego rodzaju odpowiedź na potrzeby właścicieli różnego rodzaju firm, którzy przyłączając się do organizacji zostaną sponsorami klubu. W zamian otrzymają oni możliwość rozwoju swoich działalności.

W Klubie Biznesu przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, rozwijania swoich firm oraz zwiększania zasięgów oferowanych produktów i usług. By ułatwić właścicielom firm nawiązywanie znajomości, w Klubie organizowane będą różnego rodzaju cykliczne spotkania biznesowe. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na obszar jej działania, branżę czy wielkość. Klub nie wprowadza również ograniczeń związanych z liczbą przedsiębiorców reprezentujących tą samą branżę.

Poza tym, że Biznes Klub będzie pomagał przedsiębiorcom, stanowił on będzie również ogromne wsparcie dla samego klubu sportowego. Właściciele firm, którzy przyłączą się do organizacji będą mieli możliwość realnej pomocy swojej ulubionej drużynie dzięki czemu przyczynią się do jej rozwoju.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, jak w praktyce funkcjonuje Klub Biznesu oraz uzyskać więcej informacji o jego celach i planach na przyszłość może skontaktować się z koordynatorem projektu.

Koordynator projektu Concordia Biznes Klub
Jan Ilski
tel.: +48 797 271 148
mail: biznes@mks-concordia.pl